Zgoda pokonała nieskuteczną Odrę

W meczu 29. kolejki raciborskiej A klasy Zgoda Zawada Książęca pokonała 2:0 Odrę Nieboczowy.

Drużyna z Zawady Książęcej miała pięć punktów przewagi nad drużyną z Nieboczów. Ale to właśnie przyjezdni od samego początku nadawali ton grze, jednak zamiast posłać piłkę do bramki to ciągle pudłowali. W końcu zmarnowane okazje się zemściły i to gospodarze objęli prowadzenie mimo, że wcześniej praktycznie nie istnieli w grze ofensywnej. Piłkę do bramki posłał Tomasz Sobeczko. Im dłużej trwał mecz tym więcej okazji psuła nieboczowska Odra. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:0. W drugiej połowie meczu tempo nieco siadło, Odra nadal robiła "swoje", czyli psuła kolejne akcje, a gospodarze już pod sam koniec ukarali gości jeszcze jednym trafieniem. Tym razem na listę strzelców wpisał się Ramon Durczok. Zawodnicy z Zawady Książęcej wygrali spotkanie 2:0 i umocnili się na 10. miejscu w tabeli (36 pkt.), natomiast Odra Nieboczowy plasuje się nadal na miejscu 12. (28 pkt.). Do końca sezonu pozostały do rozegrania dwie kolejki (zaległa) i ostatnia - obie rozegrane zostaną w tym tygodniu (czwartek i weekend).

LKS Zgoda Zawada Książęca - LKS Odra Nieboczowy 2:0 (1:0)