Bez większych emocji [WIDEO]

W meczu 20. kolejki piłkarskiej klasy B (grupa Racibórz) Naprzód 46 Zawada zremisował na własnym boisku z drużyną LKS Owsiszcze 0:0.

W 25. minucie spotkania dogodną sytuację zmarnowali goście, a piłka po strzale głową przeszła obok bramki. Była to jedyna warta odnotowania akcja w pierwszej połowie spotkania.

Druga część gry rozpoczęła się od czerwonej kartki dla piłkarza gości, Marcina Wiedera (dwie żółte kartki). Chwilę później bramkarz LKS-u pięknie obronił strzał z rzutu wolnego. Goście mimo gry w osłabieniu stworzyli w kolejnych minutach kilka groźnych sytuacji. Jednak bramki nie padły.

W ostatnim kwadransie Naprzód 46 Zawada posiadał optyczną przewagę, jednak wszystkie strzały mijały światło bramki. Ostatecznie defensywy obu ekip spisały się bezbłędnie i mecz zakończył się wynikiem 0:0.

W następnej kolejce Naprzód 46 Zawada zagra na wyjeździe z drużyną LKS II Tworków, a LKS Owsiszcze będzie podejmował u siebie Wypoczynek Buków.

Naprzód 46 Zawada zajmuje 13. miejsce, z dorobkiem 23 punktów, a LKS Owsiszcze plasuje się na 6. miejscu i zdobył 34 punkty.

Naprzód 46 Zawada - LKS Owsiszcze 0:0

Sędziowali: Tomasz Sobeczko, Dariusz Podlasek, Piotr Poznański (KS Racibórz).

Żółta kartka: Marcin Wieder (LKS Owsiszcze).

Czerwona kartka: Marcin Wieder (LKS Owsiszcze - dwie żółte kartki).

Naprzód: Yurii Pryshliak - Przemysław Antończyk, Patryk Balcar, Michał Elsner, Dawid Gojny, Marek Mnich, Paweł Parzych, Robert Powalacz (44. Artur Hejna), Serhii Pryshliak, Krzysztof Strączek, Szymon Trzaskalik (57. Aleksander Goralczyk). Trener: Zdzisław Marszolik.

LKS: Michał Bachorski - Kamil Biela, Marcin Cwik, Paweł Czogalla, Marcin Drapiewski (82. Samuel Staś), Rafał Drożdż, Marcin Franiczek, Kacper Mrozek, Arkadiusz Organiściak, Marcin Wieder, Piotr Wieder. Trener: Paweł Czogalla.