Przegrana 0:11. Po meczu pozostało napić się Zimnej Wódki [WIDEO]

W meczu 17. kolejki piłkarskiej klasy B (grupa Opole VI) LZS Zimna Wódka przegrał na własnym boisku z drużyną LZS Adamietz Kadłub 0:11.

Murowanym faworytem spotkania była drużyna gości i pierwsza połowa spotkania w pełni to potwierdziła. LZS Adamietz Kadłub strzelił w tej części gry aż dziewięć bramek, nie tracąc żadnej. W 10. minucie wynik otworzył Rafał Mróz. Siedem minut później Marcel Sprancel strzelił gola na 2:0. W 28. minucie Michał Geres podwyższył prowadzenie strzałem z rzutu karnego. Kolejne minuty to show jednego zawodnika - Janusza Wilczka. Zawodnik gości między 34 i 40. minutą gry zdobył cztery gole. W 42. minucie Adam Szopa wykonywał rzut wolny prawie z połowy boiska i przelobował bramkarza gospodarzy. Kolejna bramka padła w 45. minucie i strzelcem był Marcel Sprancel.

W drugiej części gry goście zdobyli dwie bramki, a strzelanie zakończyli w 53. minucie. Gole zdobyli Rafał Mróz oraz Michał Geres (rzut karny).

W następnej kolejce LZS Zimna Wódka zagra na wyjeździe z drużyną KS II Krasiejów, a LZS Adamietz Kadłub będzie podejmował u siebie LZS GKS Izbicko Otmice.

LZS Zimna Wódka zajmuje ostatnie 11. miejsce w tabeli, z dorobkiem 5 punktów, a LZS Adamietz Kadłub jest liderem i zdobył 39 punktów.

LZS Zimna Wódka - LZS Adamietz Kadłub 0:11 (0:9)

Bramki: Janusz Wilczek 34., 37., 39., 40., Rafał Mróz 10., 50., Marcel Sprancel 17., 45., Michał Geres 28., 53., Adam Szopa 42.

Sędziowali: Rafał Klubikowski, Piotr Nieświec, Grzegorz Roesner (KS Opole).

Żółta kartka: Michał Błyszcz (LZS Zimna Wódka)

LZS Zimna Wódka: Dominik Piela - Michał Błyszcz (67. Dawid Lebok), Zygmunt Długosz, Piotr Kijak, Mateusz Kociok, Łukasz Michalski, Michał Mróz, Tobiasz Pankala (67. Mateusz Prusko), Martin Skowronek (46. Krystian Fogel), Mateusz Szczeciński, Marek Szopa. Trener: Paweł Michalski.

LZS Adamietz Kadłub: Franciszek Będkowski - Mateusz Błyszcz, Tomasz Chmiel (53. Arkadiusz Frej), Michał Geres, Dawid Glinka, Dawid Knop (64. Rafał Kaczmarczyk), Rafał Mróz, Marcel Sprancel (64. Kacper Klyszcz), Adam Szopa, Janusz Wilczek (64. Marek Porada), Wojciech Żaczek. Trener: Patryk Sowiński.