Szalony mecz w Turzy Śląskiej [WIDEO]

W meczu 17. kolejki piłkarskiej A klasy (grupa Racibórz) Unia II Turza Śląska zremisowała na własnym boisku z Przyszłością Rogów 4:4.

W 23. minucie meczu dogodną sytuację bramkową stworzyli sobie goście, jednak Karol Kubica obronił pojedynek sam na sam. Gospodarze próbowali zagrozić strzałami z dystansu, jednak przechodziły obok słupka.

Dopiero druga część gry przyniosła wielkie emocje. Worek z bramkami otworzył w 54. minucie Filip Franiczek i Unia prowadziła 1:0. Jednak prowadzeniem cieszyli się tylko minutę, ponieważ gola wyrównującego zdobył Krzysztof Michna. Dwie minuty później kolejną dobrą akcję przeprowadził Filip Franiczek i delikatną podcinką umieścił piłkę w siatce. W 72. minucie było 3:1 dla gospodarzy, a bramkę zdobył Jakub Kucza. Jednak goście znów odpowiedzieli po minucie. Kamil Kucharski uderzył z główki i było 3:2. Dwie minuty później ten sam zawodnik zdobył piękną bramkę z dystansu i bramkarz Unii był bez szans. Nie był to koniec emocji w tym meczu. W 90. minucie Kamil Kucharski zdobył swoją trzecią bramkę tego dnia i wyprowadził gości na prowadzenie. W jednej z ostatnich akcji meczu Paweł Kulczyk wykorzystał zagranie z lewej strony boiska i pewnym strzałem wyrównał stan meczu na 4:4.

W następnej kolejce Unia II Turza Śląska zagra na wyjeździe z drużyną LKS Raszczyce, a Przyszłość Rogów będzie podejmowała u siebie drużynę Rozwój Bełsznica.

Unia II Turza Śląska zajmuje 2. miejsce w tabeli, z dorobkiem 40 punktów. Przyszłość Rogów jest liderem i zdobyła trzy punkty więcej.

Unia II Turza Śląska - Przyszłość Rogów 4:4 (0:0)

Bramki: Filip Franiczek 54.,57., Jakub Kucza 72., Paweł Kulczyk 96. - Kamil Kucharski 73.,75.,90., Krzysztof Michna 55.

Sędziowali: Stanisław Wieczorek, Krzysztof Ganita, Grzegorz Gajda (KS Racibórz).

Żółte kartki: Paweł Kulczyk (Unia II Turza Śląska) - Patryk Pietrasz (Przyszłość Rogów).

Unia: Karol Kubica - Grzegorz Buczek, Bartosz Chęciński, Mateusz Cywka (70. Tomasz Antończyk), Filip Franiczek (70. Jakub Kucza), Łukasz Kubica (78. Kuba Biela), Paweł Kulczyk, Sławomir Musiolik, Mikołaj Polczyk, Arkadiusz Woś, Jakub Zawierucha. Trener: Dawid Skrzyszowski.

Przyszłość: Kamil Zychma - Kamil Kucharski, Krzysztof Michna (91. Błażej Jęczmionka), Patryk Pietrasz, Kamil Rybarz (46. Adrian Suchanek), Mateusz Sitnik, Paweł Staniczek, Bartosz Stawarski, Bartosz Stebel (57. Mateusz Rajman), Adrian Studniczek (93. Krystian Prusowski), Paweł Wojtala (63. Tomasz Kamczyk). Trener: Piotr Glenc.