Zryw Radonia znów wygrał. Kontuzjowani i ranni na boisku [WIDEO]

W meczu 20. kolejki piłkarskiej klasy B (grupa Zabrze) Zryw Radonia wygrał na własnym boisku z drużyną Drama Kamieniec 2:1.

Początek spotkania należał do drużyny gości, którzy zagrażali głównie strzałami z dystansu. W 14. minucie Kamil Pośpiech dał prowadzenie drużynie Drama Kamieniec. Kolejne minuty nie przynosiły klarownych sytuacji strzeleckich. Dopiero w 44. minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania, a strzelcem został Rafał Baran.

Od 53. minuty spotkania Zryw grał w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Rafał Baran. W 76. minucie spotkania zawodnik gości uderzył mocno z rzutu wolnego i piłka zatrzymała się na poprzeczce. W 80. minucie gospodarze objęli prowadzenie 2:1. Pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Arnold Przysambor. Cztery minuty później napastnik gości nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Drama Kamieniec grając w przewadze nie potrafiła doprowadzić do wyrównania i ostatecznie Zryw zdobył zasłużone trzy punkty.

W następnej kolejce Zryw Radonia zagra na wyjeździe z drużyną Ślązak Bycina, a Drama Kamieniec będzie podejmowała u siebie Victorię Pilchowice. Zryw Radonia zajmuje 16. miejsce w tabeli, z dorobkiem 7 punktów, a Drama Kamieniec plasuje się na 14. miejscu i zdobyła 14 punktów.

Zryw Radonia - Drama Kamieniec 2:1 (1:1)

Bramki: Rafał Baran 44., Arnold Przysambor 80. - Kamil Pośpiech 14.

Sędziowali: Tomasz Sadło, Igor Corradini, Tomasz Krochmalski (KS Zabrze).

Żółte kartki: Kamil Baran, Sebastian Stephan, Marcin Stephan (Zryw Radonia).

Czerwona kartka: Rafał Baran (Zryw Radonia).

Zryw: Mateusz Masiuk - Damian Kot, Mariusz Miękina, Sebastian Stephan (94. Jan Janik), Karol Stasik, Adam Zuber, Mateusz Jeżyszek (70. Arkadiusz Krupiński), Kamil Baran, Damian Marszałek (69. Grzegorz Kulik), Rafał Baran, Arnold Przysambor (87. Mateusz Jarząb). Trener: Mateusz Jarząb.

Drama: Roman Chruściel (46. Dawid Kowolik) - Marek Żelichowski, Dawid Łukasiak, Szymon Kępka (25. Kevin Chojka), Piotr Olszewski, Dawid Kępka (67. Paweł Pigulla), Artur Blaszczyk (86. Bartosz Kaprak), Kamil Pośpiech, Mikołaj Dobras, Sebastian Kujawa, Hubert Polaczyk. Trener: Piotr Kępka.