Zuch wygrał w Ochojcu [WIDEO]

W meczu 20. kolejki piłkarskiej klasy A (grupa Rybnik) Płomień Ochojec przegrał na własnym boisku z Zuchem Orzepowice 0:2.

Pierwsza połowa spotkania rozpoczęła się od przewagi gości. W pierwszych dwudziestu minutach spotkania trzy razy zagrozili bramce gospodarzy, jednak piłka nie trafiła do siatki. W 34. minucie gospodarzy od utraty bramki uratowała poprzeczka. W 41. minucie pierwszą groźną sytuację stworzyli gospodarze, jednak gracz Płomienia spudłował z bliskiej odległości. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 54. minucie powinni objąć prowadzenie. Jednak bramkarz gości wybronił sytuację sam na sam. Pierwsza bramka padła w 68. minucie gry. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Łukasz Baron skierował piłkę do własnej bramki i Zuch Orzepowice objął prowadzenie. W 77. minucie było 0:2. Mocnym strzałem popisał się Marek Malcher i podwyższył prowadzenie gości. W 84. minucie gry gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego (bramkarz obronił). Więcej bramek nie padło i goście zdobyli ważne trzy punkty.

W następnej kolejce Płomień Ochojec zagra na wyjeździe z Polonią Niewiadom, a Zuch Orzepowice będzie podejmował na własnym boisku Polonię Łaziska.

Płomień Ochojec zajmuje 8. miejsce w tabeli, z dorobkiem 24 punktów, a Zuch Orzepowice plasuje się na 13. miejscu i zdobył 16 punktów.

Płomień Ochojec - Zuch Orzepowice 0:2 (0:0)
Bramki: Łukasz Baron 68.-sam., Marek Malcher 77.

Sędziowali: Krzysztof Kazanecki, Łukasz Sikorski, Mateusz Delimata (KS Rybnik).

Żółte kartki: Jacek Szlosarek, Paweł Orzechowski (Płomień Ochojec) - Krzysztof Wrona, Łukasz Kaczmarczyk, Jakub Janik, Dawid Nosiadek (Zuch Orzepowice).

Płomień: Kacper Sopniewski - Łukasz Baron, Jakub Smołka, Jacek Szlosarek (17. Paweł Orzechowski), Tomasz Hulbój (63. Marcin Miczajka), Mariusz Szlosarek, Piotr Kwoska (63. Mateusz Gliwicki), Dawid Szlosarek, Filip Kukuła, Krzysztof Porembski, Mateusz Danel. Trener: Krzysztof Skupień.

Zuch: Dawid Piszczek - Krzysztof Wrona, Łukasz Kaczmarczyk, Jakub Janik (84. Andrzej Nowak), Dawid Nosiadek, Stanisław Rudnicki, Adrian Cichecki (65. Damian Socha), Bronisław Kłosek (55. Marek Malcher), Karol Matlanga, Jakub Czarnecki, Jakub Bryś (89. Adam Omiotek). Trener: Rafał Cichecki.