Derby dla WSP Wodzisław

W sobotnie przedpołudnie na boisku Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim rozegrano zaległy mecz 11. kolejki B2 Junior Młodszy. Był to derbowy pojedynek pomiędzy MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski, a WSP Wodzisław Śląski.

Mecz pierwotnie miał być rozegrany jesienią, ale został przeniesiony na wiosnę. Spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy po niespełna 20 minutach prowadzili 3:1. Przed przerwą WSP zdołało zdobyć kontaktową bramkę. Po przerwie lepiej wyglądali przyjezdni, którzy najpierw wyrównali, a potem dwukrotnie objęli prowadzenie ostatecznie zwyciężając 5:4. Hat-trickiem w drugiej połowie popisał się napastnik gości - Dawid Kabat.

MKP Odra Centrum - WSP Wodzisław Śląski 4:5 (3:2)

Jakub Mazur 6., Jakub Pasieka 12., Jakub Pawełek 18., Olivier Brachman 63. - Daniel Myśliwiec 14., Igor Brachaczek 44., Dawid Kabat 48.-k., 60., 67.

Żółte kartki: Jakub Wilczek, Jakub Mazur, Olivier Brachman, Jakub Pawełek (wszyscy Odra) - Marcel Wramba, Mikołaj Wilkowski (obaj WSP).

Odra Centrum: Maciej Zając (65. Karol Kubica) - Jakub Matusik, Michał Buchalik (75. Kacper Gradziński), Jakub Wilczek (65. Piotr Wojtala), Rafał Kozioł, Maciej Bochenek (55. Maciej Chamot), Gracjan Cebula, Jakub Mazur (75. Filip Wasiuta), Filip Werner, Jakub Pawełek, Jakub Pasieka (35. Olivier Brachman, 90. Pascal Hetmaniok). Trener: Grzegorz Folwarczny.

WSP Wodzisław: Krzysztof Barteczko - Mikołaj Wilkowski, Igor Rzymanek, Marcel Wramba, Aleksander Hylak (80. Jakub Ściborski), Maksymilian Marczak, Igor Brachaczek (75. Paweł Widawski), Daniel Myśliwiec, Jakub Brachman (45. Bartosz Witoszek), Dawid Kabat, Maksymilian Włodarczyk (88. Adrian Barteczko). Trener: Łukasz Pachucki.