Derby rezerw w Gminie Krzyżanowice [SKRÓT MECZU]

W meczu 9. kolejki raciborskiej C klasy (grupa 1) doszło do derbów pomiędzy rezerwami LKS Tworków i LKS Krzyżanowice.

Tworków wyżej notowany od rywala w tabeli swoją pierwszą bramkę strzelił w 16. minucie. Gola dającego prowadzenie gospodarzom dał Szymon Jureczka. Do przerwy było sporo sytuacji do zdobycia bramek, ale utrzymał się wynik 1:0. Po przerwie również dużo działo się pod obiema bramkami, ale gol powiększający przewagę Tworkowa padł dopiero tuż przed końcowym gwizdkiem. Na listę strzelców wpisał się Szymon Grud. Tworków II zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech oczek do lidera - Górnika Pszów. Krzyżanowice II zamykają tabelę z czterema punktami na koncie. Kolejne mecze w rundzie wiosennej.

LKS Tworków II - LKS Krzyżanowice II 2:0 (1:0)
Szymon Jureczka 16., Szymon Grud 88.

Żółte kartki: Kacper Skowron (Tworków II) - Kacper Organiściak, Marcin Warzeszka (obaj Krzyżanowice II)

Sędziował: Stanisław Wieczorek (Podokręg Racibórz)

LKS Tworków II: Serhii Stepanov - Paweł Kowacz, Martin Wojtek, Krzysztof Szmelich, Michał Latoń (70. Kacper Skowron), Artur Leśniak (78. Dawid Zygar), Szymon Grud, Janusz Sala, Dominik Groński (86. Grzegorz Adamczyk), Jakub Klimaszka (60. Marcin Rossa), Szymon Jureczka. Trener: Michał Wolnik.

LKS Krzyżanowice II: Wiktor Krupa - Kacper Organiściak (33. Jakub Bugla), Tomasz Czech (46. Arkadiusz Śliwa), Piotr Gołąbek, Marcin Warzeszka (80. Adam Janik, 90.+2. Marek Szczeponek), Piotr Warzeszka (46. Dawid Hytrek), Paweł Śniechota, Michał Fichna, Jakub Białas, Maciej Mańka (76. Adrian Bozigórski), Dawid Hanslik (60. Michał Kuhn). Trener: Bogdan Kałuża.