Dziewięć goli na C klasie w Bojanowie. Niektóre z nich takie, że palce lizać! [WIDEO]

W meczu 5. kolejki piłkarskiej klasy C (Racibórz 1) LKS Bojanów przegrał na własnym boisku z Rozwojem II Bełsznica 3:6.

Już w 8. minucie meczu padła pierwsza bramka dla gości. Przepięknym strzałem z dalszej odległości popisał się Tomasz Palasz i zaskoczył bramkarza Bojanowa. Pierwsza część spotkania prowadzona była pod dyktando gości, którzy strzelili jeszcze trzy bramki: dwie Kacper Sikora oraz bramka samobójcza Michała Żyluka.

Pewne prowadzenie nieco uśpiło gości, ponieważ w pierwszych ośmiu minutach drugiej połowy LKS zdobył dwie bramki. Szczególnej urody było pierwsze trafienie Adama Janika, który trafił prosto w okienko bramki. W 64. minucie swoją drugą bramkę w meczu strzelił zawodnik gości Tomasz Palasz. Kilka minut później Rozwój podwyższył prowadzenie, a strzelcem gola był Jakub Rybarz. W 88. minucie ostatnią bramkę tego meczu zdobył zawodnik gospodarzy Dawid Hanslik, który pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

W następnej kolejce LKS Bojanów będzie pauzował, a Rozwój II Bełsznica zagra u siebie z rezerwami Przyszłości Rogów.

LKS Bojanów - Rozwój II Bełsznica 3:6 (0:4)

Bramki: Adam Janik 50., 53., Dawid Hanslik 88. - Tomasz Palasz 8., 64., Kacper Sikora 24., 39., Michał Żyluk 38.- sam., Jakub Rybarz 68.

Sędziował: Paweł Front (KS Racibórz).

Żółte kartki: Bogusław Miazga (LKS Bojanów) - Konrad Gawlina (Rozwój II Bełsznica).

LKS: Sławomir Liszka - Mariusz Makoś, Mariusz Horoń, Dawid Hanslik, Rafał Jenderka, Adam Janik (69. Szymon Rodula), Radosław Jaszowski, Mateusz Reżny, Michał Żyluk, Bogusław Miazga, Krzysztof Lasak (69. Piotr Czyszczoń). Trener: Krzysztof Krawiec.

Rozwój: Kacper Pytlik - Daniel Zagórski, Mariusz Bolik (48. Dawid Weideman), Kacper Sikora (80. Karol Steuer), Tomasz Palasz, Marek Zientek, Konrad Gawlina, Jakub Rybarz, Jakub Pieróg (83. Marcin Czernucho), Krzysztof Komisarczyk, Wojciech Hetmaniok (77. Winicjusz Mitko). Trener: Tomasz Palasz.