Formalność Wisłoki [WIDEO]

W meczu 22. kolejki piłkarskiej klasy B (grupa Krosno V) Wisłoka Nowy Żmigród wygrała na własnym boisku z LKS-em Warzyce 5:0.

Już w pierwszych trzech minutach meczu gospodarze zagrozili dwukrotnie po strzałach z głowy. W 17. minucie padła pierwsza bramka. Wisłoka przeprowadziła atak pozycyjny i Arkadiusz Majka pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. W kolejnych minutach znów sytuacje miał Arkadiusz Majka, ale tym razem bramkarz był czujny. W 39. minucie Jakub Cyran zdobył drugą bramkę dla Wisłoki i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Druga połowa to również pokaz dominacji lidera. W 68. minucie gola na 3:0 zdobył Sławomir Chopiak. Dziesięć minut później Daniel Lelko uderzył mocno na bramkę LKS-u i było 4:0. Wynik ustalił w 90. minucie gry Hubert Źrebiec, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

Wisłoka Nowy Żmigród zakończyła sezon na 1. miejscu w tabeli, z dorobkiem 54 punktów, a LKS Warzyce uplasował się na ostatnim 12. miejscu w tabeli i zdobył 12 punktów.

Wisłoka Nowy Żmigród - LKS Warzyce 5:0 (2:0)

Bramki: Arkadiusz Majka 17., Jakub Cyran 39., Sławomir Chopiak 68., Daniel Lelko 78., Hubert Źrebiec 90.

Sędziowali: Dominik Wiklowski, Wiesław Pyzia, Maciej Wołek (KS Krosno).

Żółta kartka: Grzegorz Filip (LKS Warzyce).

Wisłoka: Łukasz Potera (15. Patryk Frączek) - Artur Wójtowicz, Hubert Źrebiec, Daniel Lelko, Sławomir Chopiak, Bartosz Klich (46. Daniel Kmiecik), Arkadiusz Majka (70. Tomasz Ryczko), Konrad Cyran, Jakub Cyran, Maciej Miśkowicz (60. Łukasz Kmiecik), Tomasz Zawicki. Trener: Radosław Krajciewicz.

LKS: Sylwester Lubelczyk - Oliwier Kiełtyka (70. Maksymilian Kołek), Tomasz Sokołowski, Mateusz Rzońca, Jakub Szeląg, Hubert Gryzło (37. Patryk Biedroń), Marcin Wójcik (80. Grzegorz Filip), Bogdan Ignarski, Mateusz Barzyk, Bartosz Tomasik, Krzysztof Piątek. Trener: Andrzej Semla.