Gol Kalety ozdobą meczu w Hażlachu [WIDEO]

W meczu 15. kolejki piłkarskiej klasy B (grupa Skoczów) Victoria II Hażlach wygrała na własnym boisku z drużyną LKS Ochaby 96 5:1.

Drużyna gospodarzy już w 11. minucie spotkania zdobyła pierwszą bramkę. Samuel Kastinger wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony boiska i głową umieścił piłkę w bramce. W 23. minucie było już 2:0 dla ekipy lidera. Ireneusz Brachaczek popisał się mocnym strzałem przy słupku i bramkarz był bez szans. Victoria potwierdziła dominację w 31. minucie, kiedy to Szymon Zrąbkowski wykorzystał rzut karny. Goście zdołali odpowiedzieć bramką w 36. minucie gry. Jakub Czyż wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Druga połowa rozpoczęła się od przepięknej bramki dla gospodarzy. W 49. minucie Grzegorz Kaleta uderzył bardzo mocno z dystansu i piłka trafiła w okienko bramki LKS-u. W 80. minucie Samuel Kastinger zdobył drugą w tym meczu bramkę głową i przypieczętował wygraną gospodarzy 5:1.

W następnej kolejce Victoria II Hażlach zagra na własnym boisku z Wisłą II Strumień, a LKS Ochaby 96 zagra na wyjeździe z drużyną LKS II Pogórze.

Victoria II Hażlach jest liderem tabeli, z dorobkiem 33 punktów, a LKS Ochaby 96 plasuje się na 5. miejscu i zdobył 13 punktów.

Victoria II Hażlach - LKS Ochaby 96 5:1 (3:1)

Bramki: Samuel Kastinger 11., 80., Ireneusz Brachaczek 24., Szymon Zrąbkowski 31., Grzegorz Kaleta 49. - Jakub Czyż 36.

Sędziowali: Jakub Dziwisz, Dawid Bierski, Szymon Gabryś (KS Skoczów).

Żółte kartki: Krzysztof Dąbrowiecki, Szymon Zrąbkowski (Victoria II Hażlach).

Victoria: Mateusz Faruga - Łukasz Kaleta, Ireneusz Brachaczek (75. Nikodem Warzecha), Szymon Grygierek (60. Tomasz Siekierka), Marcin Siekierka, Krzysztof Dąbrowiecki (70. Samuel Haratyk), Samuel Kastinger, Grzegorz Kaleta, Szymon Zrąbkowski, Marcin Czyż, Mateusz Wilczek (46. Dawid Waliczek). Trener: Marcin Wiśniewski.

LKS: Jakub Jędryka - Arkadiusz Sikora, Grzegorz Chudyk (46. Mateusz Janica), Patryk Wigłasz, Andrzej Branny, Daniel Plinta, Miłosz Mach (80. Maciej Rozmus), Jakub Czyż, Kamil Brudny, Bartosz Hłąd, Arkadiusz Lecina (60. Daniel Wigłasz). Trener: Maciej Rozmus.