Gole jak na stadionach świata. Wygrana gospodarzy [SKRÓT MECZU]

W sobotni poranek na boisku w Raciborzu-Studziennej doszło do pojedynku w ramach 2. kolejki 3 ligi wojewódzkiej D2 Młodzików WLMM 2011 Rybnik, gr. 3 pomiędzy Unią Racibórz, a LKS -em Tworków.

Mecz jedenastolatków lepiej rozpoczęli gospodarze. Młodzi Unici objęli prowadzenie po tym jak piłkę do bramki wpakował Patryk Adamek. Ekipa z Tworkowa odpowiedziała trafieniem w poprzeczkę. Następnie mieliśmy festiwal fantastycznych trafień, których nie powstydziliby się najlepsi piłkarze świata. Na 2:0 podwyższył Dominik Czarnecki, a 3:0 było po kolejnym pięknym trafieniu Olafa Matuszczaka. Tworków ponownie trafił w poprzeczkę, a chwilę później padł kolejny ładny gol w wykonaniu Huberta Pawlika. Mieliśmy już tylko 3:1. Unia przed przerwą strzeliła na 4:1 i znów mieliśmy pięknego gola z dystansu. Na listę strzelców wpisał się Armin Krzeschiwo. Goście zdołali strzelić jeszcze w 1. połowie jednego gola, a piłkę do bramki skierował Marek Puszer. Do przerwy mieliśmy wynik 4:2 dla raciborskiej Unii. W drugiej połowie niewiele się działo i utrzymał się wynik z pierwszej połowy. Dla Unii był to pierwszy mecz. Tworków już wcześniej grał mecz z faworytem grupy - RKP SP ROW Rybnik przegrywając 1:10. Przed obiema drużynami rywalizacja także z UKS SP Winners Gołkowice, Fortecą Świerklany i MTS-em Rybnik.

Unia Racibórz - LKS Tworków 4:2 (4:2)

Patryk Adamek 6., Dominik Czarnecki 21., Olaf Matuszczak 24., Armin Krzeschiwo 32. - Hubert Pawlik 31., Marek Puszer 34.

Sędziował: Kamil Kluczyński (Racibórz)

Unia Racibórz: Amadeusz Babeł - Armin Krzeschiwo, Jakub Szymiczek, Dominik Prusicki, Dawid Jegliczka, Borys Więcek, Michał Koczwara, Patryk Adamek, Dominik Czarnecki oraz Olaf Matuszczak, Tomasz Kopciuch, Maksymilian Issel. Trener: Krzysztof Więcek.

LKS Tworków: Borys Śpiewak - Kacper Lubaszka, Marek Puszer, Kevin Buczek, Piotr Staniek, Piotr Klaczyński, Hubert Pawlik, Igor Pytel, Jakub Lach oraz Fabian Buczek. Trener: Andrzej Marców.