Jedyny mecz w Polsce we Wszystkich Świętych dla Tempa [WIDEO]

W meczu 10. kolejki piłkarskiej C klasy (grupa Zabrze) drużyna Tempo II Paniówki wygrała na własnym boisku z drużyną UKS Trampkarz 22 Zabrze 6:1.

Faworytem tego spotkania była drużyna gospodarzy, która zajmowała pierwsze miejsce w tabeli. Już po kwadransie gry przewaga została potwierdzona dwiema bramkami, które zdobył Krzysztof Tomecki. Tuż przed przerwą trzecią bramkę zdobył Sebastian Pindur i gospodarze schodzili na przerwę z pewnym prowadzeniem.

W 56. minucie Grzegorz Szołtysek podwyższył prowadzenie gospodarzy. Uderzył celnie po długim słupku bramki i nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Kolejne dwie bramki dla lidera rozgrywek zdobył wprowadzony w 55. minucie Kamil Mika. Goście zdołali strzelić gola honorowego za sprawą Kamila Świercza.

W następnej kolejce Tempo II Paniówki zagra u siebie z Koroną Bargłówka, a UKS Trampkarz 22 Zabrze będzie podejmować na własnym boisku Orły Bojszów.

Tempo II Paniówki - UKS Trampkarz 22 Zabrze 6:1 (3:0)

Bramki: Krzysztof Tomecki 6., 15., Kamil Mika 68., 80., Sebastian Pindur 42., Grzegorz Szołtysek 56. - Kamil Świercz 90.

Sędziowali: Marcin Braszczok, Dawid Joachim, Kamil Lepek (KS Zabrze).

Żółte kartki: Sebastian Pindur, Michał Podleśny (Tempo II Paniówki).

Czerwona kartka: Seweryn Dąbkowski (UKS Trampkarz 22 Zabrze).

Tempo: Piotr Nowak - Mateusz Szarla (65. Krzysztof Mijacz), Adrian Adamkiewicz, Dariusz Goły, Grzegorz Szołtysek, Michał Lisowicz, Paweł Szary, Krzysztof Tomecki (46. Jakub Białowąs), Sebastian Pindur (70. Dawid Kaczmarczyk), Michał Podleśny (77. Wojciech Kopel), Błażej Gatner (55. Kamil Mika). Trener: Jarosław Czapelka.

Trampkarz: Arkadiusz Barański - Jakub Świerczek, Patryk Kruk, Kacper Kulik, Przemysław Tamaka (46. Adam Zerkowski), Kamil Świercz, Kamil Kojtych (46. Marcin Matuszak (86. Dawid Erwardt), Sławomir Socha, Marcin Ptak (40. Michał Twaróg), Maciej Getka, Seweryn Dąbkowski. Trener: Marcin Matuszak.