LZS Kościelnik na piątkę zakończył rundę jesienną [WIDEO]

W meczu 15. kolejki piłkarskiej A klasy (Jelenia Góra II) LZS Kościelnik wygrał na własnym boisku z drużyną Fatma Pobiedna 5:0.

Spotkanie rozpoczęło się od groźnych ataków gości, jednak nie wykorzystali oni dwóch dogodnych sytuacji bramkowych. Później do głosu doszli piłkarze gospodarzy i w 21. minucie meczu objęli prowadzenie po golu Piotra Wojtusika. W 34. minucie Grzegorz Kwiatkowski uderzył bardzo mocno z rzutu wolnego i było 2:0. Już minutę później było 3:0, a strzelcem gola został Bartosz Twardowski. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po rozpoczęciu drugiej połowy LZS Kościelnik bardzo szybko zdobył kolejne bramki. Po upływie jedenastu minut gry było 5:0, a strzelcami goli: Tomasz Ptaszkowski oraz Szymon Pietrykowski. Mimo wielu dogodnych szans, więcej bramek w tym meczu nie padło. Gospodarze odnieśli przekonujące zwycięstwo 5:0.

Było to ostatnie spotkanie rundy jesiennej rozgrywek. LZS Kościelnik uplasował się na trzecim miejscu w tabeli, z dorobkiem 34 punktów. Drużyna Fatma Pobiedna zajęła siódme miejsce, z dorobkiem 26 punktów.

LZS Kościelnik - Fatma Pobiedna 5:0 (3:0)

Bramki: Piotr Wojtusik 21., Grzegorz Kwiatkowski 34., Bartosz Twardowski 35., Tomasz Ptaszkowski 48., Szymon Pietrykowski 56.

Sędziowali: Marcin Koczkodaj, Franciszek Chyła, Zenon Licki (Dolnośląski ZPN).

Żółte kartki: Rafał Romańczuk (LZS Kościelnik) - Ryszard Myśliński (Fatma Pobiedna).

Kościelnik: Martyn Ryl - Przemysław Kwiatkowski, Rafał Romańczuk (76. Emil Zawada), Grzegorz Kwiatkowski, Michał Kurek (75. Konrad Szkrabko), Tomasz Ptaszkowski (66. Marcel Kołodziej), Bartosz Twardowski, Marceli Kadłubowski, Artur Smyrnov, Piotr Wojtusik (56. Mikołaj Pietroński), Szymon Pietrykowski. Trener: Daniel Padewski.

Fatma: Kacper Witczak - Ryszard Myśliński (46. Wiktor Isajew), Dariusz Kurant, Aleksander Rypicz, Enoch Szymocha, Szymon Gan (70. Damian Jędrzejczyk), Szymon Paluch (60. Patryk Trosko), Adrian Żarkowski, Paweł Kotliński, Jakub Witkowski, Jakub Sokołowski. Trener: Krzysztof Rypicz.