Naprzód przerwał kiepski czas [SKRÓT MECZU]

W meczu 14. kolejki B klasy (Racibórz) pomiędzy Naprzodem 46 Zawada, a LKS-em Grzegorzowice padły dwie bramki - obie dla gospodarzy.

W 18. minucie prowadzenie drużynie z wodzisławskiej Zawady dał Dawid Gojny. Do przerwy wynik się utrzymywał, ale zaraz po niej na 2:0 ponownie podwyższył Gojny. Naprzód zakończył mecz zwycięstwem 2:0 i przerwał serię trzech porażek z rzędu, które zepchnęły go poza podium. Dzięki wygranej Zawada zajmuje 4. miejsce w tabeli. Grzegorzowice są trzecie... ale od końca.

Naprzód 46 Zawada - LKS Grzegorzowice 2:0 (1:0)
Dawid Gojny 18., 47.

Żółte kartki: Michał Elsner, Łukasz Skrobacz (obaj Naprzód Zawada) - Michał Jurecki, Robert Parys (obaj Grzegorzowice).

Sędziowali: Andrzej Knura, Andrei Usik, Antoni Krybus (Podokręg Racibórz)

Naprzód 46 Zawada: Mateusz Jabłonka - Serhii Pryshliak, Daniel Farasiewicz (83. Robert Powalacz), Dawid Dąbek, Łukasz Skrobacz (74. Przemysław Antończyk), Krzysztof Strączek, Paweł Parzych (71. Szymon Trzaskalik), Bartosz Rogoś, Dawid Gojny, Olaf Kłosek, Michał Elsner. Trener: Zdzisław Marszolik.

LKS Grzegorzowice: Michał Bedryj - Jan Bulla, Robert Parys, Tomasz Grud, Damian Zuber, Krzysztof Świątkowski, Michał Jurecki, Robert Doleżałek, Łukasz Haras (85. Tomasz Tumulka), Patryk Dańko (72. Daniel Depta), Łukasz Lepiorz. Trener: Robert Doleżałek.