Pawłów uratował remis w Turzy [WIDEO]

W meczu 7. kolejki piłkarskiej klasy A (grupa Racibórz) Unia II Turza Śląska zremisowała na własnym boisku z LKS-em Pawłów 2:2.

Pierwsza połowa spotkana była wyrównanym widowiskiem. Obie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych, jednak zawodziła skuteczność.

W 54. minucie spotkania zawodnik gospodarzy Michael Flavio Dos Santos Stigliano otworzył wynik spotkania. Istotną rolę przy tej bramce zanotował Adam Fojcik, który przeprowadził rajd lewą stroną boiska. W 69. minucie było 2:0 dla rezerw Unii Turza Śląska. Po rzucie rożnym i zamieszaniu podbramkowym, gola zdobył Wojciech Orzeł.

Goście z Pawłowa zdołali się podnieść i w 76. minucie Maciej Pendzich zdobył bramkę kontaktową. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się wygraną gospodarzy 2:1, LKS przeprowadził akcję dającą remis. Mikołaj Tapper wykorzystał podanie z lewej strony i z metra umieścił piłkę w bramce.

W następnej kolejce Unia II Turza Śląska zagra na wyjeździe z Czarnymi Nowa Wieś, a LKS Pawłów będzie podejmował u siebie Rozwój Bełsznica.

Unia II Turza Śląska - LKS Pawłów 2:2 (0:0)

Bramki: Michael Flavio Dos Santos Stigliano 54., Wojciech Orzeł 69. - Maciej Pendzich 76., Mikołaj Tapper 90.

Sędziowali: Krzysztof Tomas, Jarosław Lach, Jakub Iksal (KS Racibórz).

Żółte kartki: Mateusz Trzęsiński, Maciej Jędrzejewski (LKS Pawłów).

Unia: Marcin Musioł (46. Mateusz Tomala) - Wojciech Orzeł, Cezary Chojka, Jakub Kucza (67. Michał Dziadosz), Adam Fojcik, Jakub Makselan, Łukasz Kubica (82. Tomasz Antończyk), Filip Franiczek, Michael Flavio Dos Santos Stigliano (87. Bartosz Moj), Grzegorz Buczek, Artur Sosna (75. Krystian Kozieł). Trener: Szymon Sosna.

LKS: Marek Świrzewski - Maciej Jędrzejewski, Mateusz Trzęsiński (54. Maciej Pendzich), Patrick Gwóźdź (83. Mateusz Pientka), Bartosz Trębacz, Jacek Herok (67. Mikołaj Tapper), Kevin Gawlik, Paweł Woniakowski, Łukasz Tolpa, Marcin Kramarczyk, Niko Gawlik. Trener: Maciej Kozicki.