Płomień pokonał Polonię [WIDEO]

W meczu 8. kolejki piłkarskiej A klasy (grupa: Rybnik) Płomień Czuchów wygrał na własnym boisku z Polonią Niewiadom 3:1.

Wynik spotkania otworzył w 16. minucie Szymon Bartyzel, który wykorzystał daleki wyrzut z autu kolegi z zespołu. Goście odpowiedzieli w 21. minucie, kiedy to Filip Adamiec głową pokonał bramkarza gospodarzy. Jeszcze w pierwszej połowie spotkania Płomień Czuchów wyszedł na prowadzenie 2:1. Kamil Cieślik wykorzystał nieporozumienie w defensywie gości i umieścił piłkę w pustej bramce.

W 72. minucie meczu Jacek Papiernik przeprowadził indywidualną akcję środkiem boiska i strzelił bramkę dla gospodarzy. Mimo kilku okazji z obu stron, więcej bramek nie padło. Trzy punkty zdobyła drużyna Płomień Czuchów.

W następnej kolejce Płomień Czuchów będzie pauzował, a Polonia Niewiadom zagra na własnym boisku z Górnikiem Boguszowice.

Płomień Czuchów - Polonia Niewiadom 3:1 (2:1)

Bramki: Szymon Bartyzel 16., Kamil Cieślik 34., Jacek Papiernik 72. - Filip Adamiec 21.

Sędziowali: Grzegorz Wiercioch, Wojciech Szpiech, Jacek Fojcik (KS Rybnik).

Żółte kartki: Sebastian Bajura (Płomień Czuchów).

Płomień: Dawid Pragnący - Sebastian Bajura, Szymon Bartyzel, Kamil Cieślik (55. Rafał Koperski), Krzysztof Czempa, Dariusz Czempiel, Maciej Mosgalik (75. Jakub Reguła), Jacek Papiernik, Dariusz Pozór (46. Rafał Karpowicz), Paweł Tomecki, Maciej Zabielski. Trener: Krzysztof Grochla.

Polonia: Marcin Przeliorz - Filip Adamiec (28. Jacek Kolorz), Mateusz Forajter (73. Mateusz Mika), Adrian Fros (73. Daniel Turek), Ariel Kołek (72. Arkadiusz Kapłanek), Tomasz Kowalczyk, Robert Mika (72. Dariusz Kłoska), Piotr Rosa, Kevin Siwczyk, Karol Smyczek, Łukasz Wystyrk. Trener: Roland Kachel.