Rezerwy Victorii pewnie pokonały Promyka z Golasowic [WIDEO]

W meczu 7. kolejki piłkarskiej B klasy (grupa: Skoczów) Victoria II Hażlach wygrała na własnym boisku z Promykiem Golasowice 6:1.

W 19. minucie spotkania bramkarz gości sfaulował w polu karnym zawodnika gospodarzy i sędzia wskazał na jedenasty metr. Rzut karny pewnie wykorzystał Szymon Zrąbkowski. W 33. minucie Patryk Kabiesz wykorzystał błąd bramkarza gości i strzelił gola na 2:0. W pierwszej połowie meczu więcej bramek nie padło.

Już na początku drugiej połowy spotkania gospodarze podwyższyli wynik. Marcin Siekierka otrzymał idealne podanie i umieścił piłkę w pustej bramce. W 62. minucie Krzysztof Dąbrowiecki pewnym strzałem podwyższył wynik meczu na 4:0. Victoria II Hażlach wciąż atakowała i w 75. minucie Samuel Kastinger zdobył gola po pięknym strzale z daleka. Goście zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem. W 80. minucie Maciej Matuszka wykorzystał sytuację sam na sam. Tuż przed końcem meczu swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Samuel Kastinger, tym samym pieczętując wygraną gospodarzy.

W następnej kolejce Victoria II Hażlach zagra na wyjeździe z Olzą Pogwizdów, a Promyk Golasowice będzie podejmował u siebie LKS II Pogórze.

Victoria II Hażlach - Promyk Golasowice 6:1 (2:0)

Bramki: Samuel Kastinger 75., 89., Szymon Zrąbkowski 19., Patryk Kabiesz 33., Marcin Siekierka 50., Krzysztof Dąbrowiecki 62. - Maciej Matuszka 80.

Sędziowali: Krzysztof Ćwikła, Kacper Drewniak, Tomasz Bojczuk (KS Żywiec).

Żółte kartki: brak.

Victoria II: Szymon Wawrzyczek - Ireneusz Brachaczek (61. Szymon Grygierek), Denis Chroboczek (30. Krzysztof Dąbrowiecki), Marcin Czyż (61. Łukasz Kaleta), Patryk Kabiesz (65. Samuel Kastinger), Zbigniew Kupczok, Marcin Siekierka (70. Nikodem Warzecha), Tomasz Siekierka, Mateusz Wilczek (46. Grzegorz Kaleta), Łukasz Wisła (46. Dominik Tomosz), Szymon Zrąbkowski. Trener: Marcin Wiśniewski.

Promyk: Jarosław Haduch (75. Szymon Pisarek) - Patryk Filip, Kacper Golda, Vano Kachlishvili (70. Mateusz Kuchcik), Rafał Kurasiewicz, Mateusz Makowski, Maciej Matuszka, Davit Meqerishvili, Przemysław Nietrzebka, Sebastian Nietrzebka (60. Dawid Strzoda), Dawid Stec. Trener: Damian Grzybek.