Loading...

Robota wykonana! Marek Hanzel zastępuje Seweryna Gancarczyka

Zarząd Unii Turza Śląska z prezesem Zenonem Rekiem na czele podjął decyzję o nie przedłużaniu umowy z trenerem Sewerynem Gancarczykiem.

Decyzja ta była podyktowana powrotem do zdrowia trenera Marka Hanzela, który wraca do sztabu szkoleniowego turzańskiego klubu. Trener Gancarczyk poprowadził Unię w 12 ligowych meczach, w których drużyna odniosła 9 zwycięstw, 2 mecze zremisowała i poniosła tylko 1 porażkę w pierwszym meczu barażowym ze Szczakowianką Jaworzno. W Poltent Pucharze Polski zespół pod wodzą trenera Gancarczyka odniósł zwycięstwo z Sarmacją Będzin, a w półfinale uległ po rzutach karnych późniejszemu zdobywcy pucharu Polonii Bytom.

W nowym III-ligowym już sezonie Unię poprowadzi jako pierwszy trener Marek Hanzel, który powrócił już do zdrowia i tym samym wraca do sztabu szkoleniowego Unii. Przypomnijmy, że pod koniec lutego tego roku trener Hanzel uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, który wykluczył go z możliwości prowadzenia zespołu w wiosennych rozgrywkach. Przez miesiąc zastępował go trener Ryszard Wieczorek, a po jego odejściu do Arki Gdynia trenerem pierwszego zespołu został Seweryn Gancarczyk, który wraz z asystentem Dawidem Skrzyszowskim doprowadzili Unię do awansu.

Źródło: Unia Turza Śląska

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI