Loading...

Ryszard Wieczorek w Arce Gdynia

Lekko ponad miesiąc Ryszard Wieczorek był trenerem czwartoligowca z Turzy Śląskiej. Dziś został ogłoszony jako nowy szkoleniowiec pierwszoligowej Arki Gdynia z którą powalczy o awans do Ekstraklasy.

Jak podaje strona Arki: 61-letni szkoleniowiec Ryszard Wieczorek został nowym trenerem. Na stanowisku zastąpi Hermesa Nevesa Soaresa. Podpisana umowa obowiązywać będzie do końca sezonu.

Nie boję się wyzwań. Jestem tak długo trenerem, tak długo pracowałem na różnym poziomie, że to dodatkowa adrenalina. Chcę dotrzeć do zawodników i zdiagnozować, gdzie z ich perspektywy jest problem, że w ostatnim okresie nie wygrywają, a tracą bramki w końcówce. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo. Wiem, jakie w Gdyni są oczekiwania, ale zrobię wszystko, by w te minimum osiem spotkań wykonać taką pracę, by Arka znalazła się w Ekstraklasie  powiedział trener Wieczorek dla strony oficjalnej Arki Gdynia.

Drużynę Turzy Śląskiej ponownie przejmuje Dawid Skrzyszowski. W klubie wciąż oczekują na powrót do pełni zdrowia Marka Hanzela, który prowadził drużynę przed trenerem Wieczorkiem.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI