Start rozbił MKS 32 [SKRÓT MECZU]

W zaległym meczu 7. kolejki rybnickiej A klasy (5.10.) Start Mszana pokonał u siebie MKS 32 Radziejów-Popielów 5:0.

Spotkanie od początku toczyło się pod kontrolą gospodarzy. Już w 9. minucie bramkę na 1:0 zdobył Daniel Zielonka. Do przerwy gole już nie padły, a obie jedenastki stworzyły sobie kilka niegroźnych okazji bramkowych. Zaraz na początku drugiej połowy Zielonka strzelił swojego drugiego gola. 4 minuty później Kacper Szadkowski dobił strzał z bliska i mieliśmy 3:0. Gospodarze przeważali i jeszcze przed końcem meczu dwie bramki zdobył Paweł Bielaszka. Start Mszana pokonał MKS 32 Radziejów-Popielów 5:0. W weekend potwierdził tylko dobrą formę gromiąc Decor II Bełk 8:0. Start obecnie plasuje się na 3. miejscu w tabeli (19 pkt.), a MKS 32 jest na miejscu 8. (13 pkt.). W przyszły weekend MKS 32 Radziejów-Popielów zmierzy się u siebie z Orłem Jankowice (16. miejsce), a Start Mszana zagra na wyjeździe z Rymerem Rybnik (10. miejsce).

Start Mszana - MKS 32 Radziejów-Popielów 5:0 (1:0)

Daniel Zielonka 9., 50., Kacper Szadkowski 54., Paweł Bielaszka 75., 82.

Żółte kartki: Szymon Kaźmierczak, Łukasz Smyczek, Daniel Zielonka (wszyscy Start Mszana).

Sędziowali: Mateusz Patla, Paweł Wycisk, Wiesław Grobelny (Podokręg Rybnik)

Start Mszana: Błażej Mandrysz - Jan Krupiński (75. Piotr Mamcarz), Łukasz Smyczek, Robert Stabla, Artur Hejna, Szymon Kaźmierczak (80. Krzysztof Marekwica), Rafał Papliński, Kacper Antończyk (60. Jakub Jezierski), Marcin Bańka, Daniel Zielonka, Kacper Szadkowski (70. Paweł Bielaszka). Trener: Rafał Nowak.

MKS 32 Radziejów-Popielów: Marcin Podolak - Dawid Wala, Wacław Janduda, Marek Holona, Rafał Raczyński, Michał Rudny (60. Wojciech Mika), Artur Grabiec, Mateusz Klyta (46. Dominik Jóźwiak), Paweł Raczyński (82. Natan Popera), Jakub Koch, Łukasz Czech (85. Kacper Piechaczek). Trener: Mateusz Klyta.