Studzionka ograła Czaplę [SKRÓT MECZU]

W meczu 11. kolejki A klasy (Tychy) pomiędzy LKS-em Studzionka, a Czaplą Kryry lepsi okazali się gospodarze. Spotkanie rozegrano na stadionie w Studzionce i triumfowała ekipa miejscowych wygrywając z Czaplą 3:1.

Już w 7. minucie prowadzenie objęli gospodarze, gdy piłkę do bramki posłał Dominik Foks. Przed przerwą z rzutu karnego podwyższył Mateusz Habor. Rozmiary porażki zmniejszył nieco Łukasz Góra, ale ostatnie słowo należało do miejscowych. Marcel Nycz strzelił gola na 3:1. Studzionka plasuje się na miejscu 2., natomiast Czapla zamyka tabelę i jest 16.

LKS Studzionka - Czapla Kryry 3:1 (2:0)
Dominik Foks 7., Mateusz Habor 45.-k., Marcel Nycz 90.+3. - Łukasz Góra 78.

Żółte kartki: Dominik Foks, Karol Sodzawiczny (obaj Studzionka) - Robert Lapczyk (Czapla)

Sędziowali: Paweł Myszor, Rafał Kalinowski, Edyta Mazur (KS ZPN Śląski)

LKS Studzionka: Szymon Dunat - Kamil Szweda (87. Marcel Nycz), Marcin Konieczny, Adam Bańczyk, Dominik Foks, Kacper Gołka (74. Stanisław Kowalczyk), Mateusz Habor, Karol Sodzawiczny, Marcin Domin, Błażej Bączkiewicz, Kamil Kreja. Trener: Karol Sodzawiczny.

Czapla Kryry: Robert Lapczyk - Mateusz Czech, Wojciech Góra, Patryk Kumor, Dariusz Gruszka, Patryk Bielica, Łukasz Góra, Karol Samulczyk (70. Karol Ksiądz), Mirosław Białoń, Marcin Gruszka (80. Mateusz Grabowski), Zbigniew Kozber. Trener: Mateusz Czech.