Sytuacji mnóstwo, a w bramce pusto [SKRÓT MECZU]

W meczu 3. kolejki raciborskiej B klasy - LKS Cyprzanów podejmował u siebie LKS Owsiszcze.

Obie drużyny zupełnie inaczej rozpoczęły nowy sezon. Cyprzanów pierwszy mecz miał przełożony, a w drugim w osłabionym kadrowo składzie przegrał z Ocicami Racibórz aż 10:0. Z kolei Owsiszcze zanotowały dwa okazałe zwycięstwa. W meczu 3. kolejki nie było jednak widać aż takiej różnicy jak pokazywała tabela. W meczu mieliśmy sporo chaosu, a z tego wynikało mnóstwo sytuacji podbramkowych. Najlepszą sytuację mieli gospodarze w 1. połowie, ale zmarnowali rzut karny. W drugiej połowie również nie padł żaden gol i mecz zakończył się remisem 0:0. Owsiszcze po sobotnich meczach są liderem tabeli (7 pkt), a Cyprzanów plasuje się na 13. miejscu (1 pkt). W następnej kolejce Cyprzanów pojedzie do Grzegorzowic (14. miejsce), a Owsiszcze podejmą u siebie Naprzód 37 Krzyżkowice (9. miejsce).

LKS Cyprzanów - LKS Owsiszcze 0:0

Żółte kartki: Dawid Luda, Dawid Gmitruk, Kamil Gorczowski (wszyscy LKS Cyprzanów)

Sędziował: Dariusz Podlasek (Podokręg Racibórz)

LKS Cyprzanów: Patryk Luda - Michał Posmyk, Dominik Chory, Daniel Mrozek, Błażej Banach-Gębski (61. Aleks Witezy), Dawid Gmitruk, Adam Nikel, Dawid Luda (68. Dawid Gunerka), Dawid Weideman, Denis Grud, Kamil Gorczowski (83. Adam Marcinek). Trener: Daniel Mrozek.

LKS Owsiszcze: Dominik Kupka - Michał Gołąbek, Dennis Kustos, Dawid Cisz (66. Marcin Wieder), Kacper Mrozek, Marcin Drapiewski, Piotr Wieder, Marcin Cwik, Krzysztof Pientka, Marcin Franiczek (66. Michał Warzeszka), Dawid Hain. Trener: Adrian Tlon.