Loading...

Trampkarze na remis [SKRÓT MECZU]

W meczu 4. kolejki trampkarzy C1 (Racibórz) MKS Gmina Lubomia podejmowała na stadionie w Nieboczowach równieśników z Tworkowa. Starcie młodych adeptów z rocznika 2008 i młodszych zakończyło się bezbramkowym remisem.

O samym meczu nie wiele można napisać. W spotkaniu Lubomi z Tworkowem działo się wyjątkowo mało. Sytuacji podbramkowych nie było zbyt wiele, a groźniejsze stwarzali przyjezdni. Ostatecznie piłka nie wpadła do bramki ani razu i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0. Po 4. kolejkach LKS Tworków plasuje się na miejscu 4., a Gmina Lubomia jest na pozycji nr 5. W 5. kolejce Tworków zmierzy się u siebie z Unią Racibórz (3. miejsce), a Gmina Lubomia pojedzie na mecz do Wichru Płonia, który nie rozegrał jeszcze meczu.

MKS Gmina Lubomia - LKS Tworków 0:0

Sędziował: Daniel Głuchaczka (Podokręg Racibórz)

MKS Gmina Lubomia: Paweł Kania - Oliwier Banaś, Krystian Czarny, Dominik Dworski, Oliwier Gajęcki, Patryk Helczyk, Piotr Kozielski, Szymon Kremser, Michał Niemiec, Dominik Rączka, Karol Rek oraz Szymon Tomas, Paweł Święty, Szymon Wrona. Trener: Wojciech Matuszek.

LKS Tworków: Wiktor Popela - Oliwer Posmyk, Filip Reisky, Dawid Kroczek, Filip Olszyna, Dominik Kroczek, Martin Cwik, Jakub Cmok, Kacper Koczwara, Radosław Riedel, Karol Stelmarczyk oraz Mateusz Fojcik, Jan Grud, Adam Kurzidem, Kevin Krzykała, Filip Pajkert, Piotr Sławik, Arkadiusz Strzelczyk. Trener: Grzegorz Jakosz.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI