Triumf Ocic w Zawadzie [WIDEO]

W meczu 12. kolejki piłkarskiej klasy B (grupa Racibórz) Naprzód 46 Zawada przegrał na własnym boisku z drużyną Ocice Racibórz 1:4.

Mecz idealnie rozpoczął się dla drużyny gości. Już w 5. minucie Kamil Kalinowski wykorzystał błąd bramkarza i strzelił pierwszego gola. W 22 minucie spotkania pięknym strzałem z lewej nogi popisał się Oliwer Mróz i Ocice Racibórz prowadziły dwiema bramkami.

W 60. minucie meczu Roman Kowalczyk wykorzystał sytuację sam na sam i podwyższył prowadzenie gości. W 89. minucie Piotr Święty wykorzystał rzut karny dla ekipy z Raciborza i było 0:4. Gospodarze zdołali jeszcze odpowiedzieć jedną bramką, a gola honorowego strzelił Paweł Parzych.

W następnej kolejce Naprzód 46 Zawada zagra na wyjeździe z drużyną LKS Górki Śląskie, a Ocice Racibórz będą podejmować u siebie Wypoczynek Buków.

Naprzód 46 Zawada - Ocice Racibórz 1:4 (0:2)

Bramki: Paweł Parzych 90. - Kamil Kalinowski 5., Oliwer Mróz 22., Roman Kowalczyk 60., Piotr Święty 89.

Sędziowali: Konrad Janecki, Paweł Cieśla, Przemysław Kuczera (KS Rybnik).

Żółte kartki: brak.

Naprzód: Rafał Skatuła - Robert Powalacz, Patryk Balcar, Krzysztof Strączek, Przemysław Antończyk (80. Szymon Trzaskalik), Artur Hejna (46. Paweł Parzych), Serhii Pryshliak, Yurii Pryshliak (46. Łukasz Wuwer), Dawid Gojny, Michał Elsner (46. Bartosz Rogoś), Mateusz Trzaskalik (80. Witold Elsner). Trener: Zdzisław Marszolik.

Ocice: Denis Mikołajec - Grzegorz Szewczyk, Martin Bartha, Jakub Wierzgoń, Łukasz Sładkowski, Adam Urbiński, Oliwer Mróz, Piotr Święty, Kamil Kalinowski (55. Nataniel Hiltawski), Roman Kowalczyk (75. Michał Zieliński), Damian Niżnik (80. Damian Tatarczyk). Trener: Roman Kowalczyk.