Tworków lepszy od Unii [SKRÓT MECZU]

W meczu 7. kolejki 3 ligi wojewódzkiej D2 Młodzik WLMM 2011 Rybnik, gr. 3 pomiędzy LKS-em Tworków U11, a Unią Racibórz U11 zobaczyliśmy cztery gole. Spotkanie rozegrano na stadionie Centrum Treningowego Młodego LKS-u Tworków w Bieńkowicach i wygrał zespół gospodarzy 3:1.

Pierwsi bramkę w meczu zdobyli przyjezdni. Unia Racibórz prowadziła po golu Pawła Sobonia. Przed przerwą gospodarze wyrównali za sprawą Błażeja Pawlika. Po przerwie dwie bramki zdobyli gospodarze, a w obu przypadkach na listę strzelców wpisał się Marek Puszer. Tworków pokonał raciborską Unię 3:1. Unia Racibórz w tabeli jest na miejscu 4., a Tworków 6.

LKS Tworków U11 - Unia Racibórz U11 3:1 (1:1)
Błażej Pawlik 33., Marek Puszer 49., 56. - Paweł Soboń 13.

Sędziował: Dariusz Lenort (Podokręg Racibórz)

LKS Tworków U11: Borys Śpiewak - Kacper Lubaszka, Ksawier Ostas, Błażej Pawlik, Piotr Juraszek, Piotr Klaczyński, Hubert Pawlik, Jakub Lach, Igor Pytel oraz Fabian Buczek, Marek Puszer, Kacper Janecki, Kevin Buczek, Piotr Staniek. Trener: Andrzej Marców.

Unia Racibórz U11: Amadeusz Babeł - Armin Krzeschiwo, Jakub Szymiczek, Paweł Soboń, Dawid Jegliczka, Borys Więcek, Michał Koczwara, Maksymilian Issel, Dominik Czarnecki oraz Tomasz Kopciuch, Patryk Adamek, Dominik Prusicki, Olaf Matuszczak. Trener: Krzysztof Więcek.