Unia Turza wygrała drugi raz z rzędu [WIDEO]

W meczu 14. kolejki piłkarskiej III ligi (grupa 3) Unia Turza Śląska wygrała na własnym boisku z drużyną LZS Starowice Dolne 2:0.

Pierwsza bramka meczu padła w 24. minucie, a strzelcem był Natan Wysiński. Zawodnik Unii wykończył dokładne podanie z lewej strony Killiana Benvindo. Gospodarze w ostatniej akcji pierwszej połowy powinni po razy drugi trafić do siatki. Jednak zawodnik Unii z bliskiej odległości posłał piłkę nad bramką.

W 65. minucie Unia Turza Śląska podwyższyła prowadzenie. Wprowadzony kilka minut wcześniej Sławomir Musiolik pewnie wykorzystał rzut karny. Obie drużyny stworzyły sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale więcej bramek tego dnia nie padło. Unia zdobyła ważne trzy punkty.

W następnej kolejce Unia Turza Śląska zagra na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice Zdrój, a LZS Starowice Dolne będzie podejmował u siebie MKS Kluczbork.

Unia Turza Śląska - LZS Starowice Dolne 2:0 (1:0)

Bramki: Natan Wysiński 24., Sławomir Musiolik 65.

Sędziowali: Filip Paszczyk, Wojciech Kozik, Mariusz Mordarski (Dolnośląski ZPN).

Żółte kartki: Patryk Witkowski (Unia Turza Śląska) - Bartłomiej Rakowski, Bartosz Zychowicz, Julian Trochanowski, Ian Luiz Campelo Dos Santos (LZS Starowice Dolne).

Unia: Marcin Musioł - Wojciech Wenglorz (82. Wojciech Orzeł), Szymon Jary, Mateusz Bodzioch, Mikołaj Polczyk, Arkadiusz Woś (63. Oskar Wala), Michał Gałecki (90. Tomasz Krężelok), Patryk Witkowski (82. Konrad Stisz), Killian Benvindo, Natan Wysiński, Przemysław Brychlik (63. Sławomir Musiolik). Trener: Krzysztof Górecko.

Starowice: Piotr Kowalczyk - Camilo Villarreal (58. Adam Setla), Kacper Grądowski, Jacek Gurgul (69. Kacper Łyszczarczyk), Oleksandr Zozulia, Bartłomiej Rakowski, Michał Wróbel (58. Michał Skowron), Jakub Czajkowski, Julian Trochanowski, Bartosz Zychowicz (69. Leszek Nowosielski), Elton Dos Santos Oliveira (58. Ian Luiz Campelo Dos Santos). Trener: Jakub Reil.