Victoria pokonała Beskid i jest liderem na półmetku [SKRÓT MECZU]

W meczu 13. kolejki skoczowskiej A klasy Victoria Hażlach podejmowała Beskid Brenna.

Victoria przed tym meczem miała 4 punkty przewagi nad Beskidem, a więc komplet punktów miał znaczenie czy rywal z Brennej zbliży się na jeden punkt, czy też uda się odskoczyć na siedem oczek. Szybko prowadzenie objęli gospodarze. Victoria prowadziła już od 8. minuty po bramce Patryka Kabiesza. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie ekipy z Hażlachu. Po przerwie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Kamil Szajter. Kapitan miejscowej drużyny dał prowadzenie 2:0. Victoria miała szanse szybko przypieczętować wygraną, ale zmarnowała rzut karny. W końcu w 90. minucie wynik na 3:0 ustalił Marcin Siekierka i Victoria Hażlach dopisała w tabeli 3 punkty i zasiada na pozycji lidera skoczowskiej A klasy z przewagą jednego punktu nad drugą Olimpią Goleszów. Kolejne mecze odbędą się w rundzie wiosennej.

Victoria Hażlach - Beskid Brenna 3:0 (1:0)
Patryk Kabiesz 8., Kamil Szajter 52., Marcin Siekierka 90.

Żółte kartki: Maciej Holeksa (Beskid)

Sędziowali: Piotr Fundanicz, Mateusz Długosz, Piotr Pilarz (Podokręg Bielsko-Biała)

Szymon Wawrzyczek - Jakub Suchanek, Bartłomiej Kaczyński, Szymon Małysz, Tomasz Pisiut (46. Szymon Zrąbkowski), Łukasz Wisła (46. Sylwester Kawulok), Eryk Rybka (84. Krzysztof Dąbrowiecki), Grzegorz Kaleta (75. Wojciech Grygierek), Antoni Ogrodnik, Kamil Szajter, Patryk Kabiesz (75. Marcin Siekierka). Trener: Mateusz Lizak.

Beskid Brenna: Jerzy Szymura - Maciej Holeksa, Artur Małysz, Kazimierz Ferfecki, Łukasz Pietrzyk, Jakub Wojaczek, Jan Drelich, Jan Greń, Michał Grześ (46. Dawid Bystroń), Michał Ferfecki (46. Krzysztof Przybył), Jan Gawlas (80. Patryk Klupa). Trener: Przemysław Meissner.