W starciu rezerw lepsza Victoria [WIDEO]

W meczu 4. kolejki piłkarskiej klasy B (grupa: Skoczów) Victoria II Hażlach wygrała na własnym boisku z drużyną LKS II Pogórze 3:1.

W 12. minucie spotkania pierwszą bramkę w meczu zdobyli goście. Dośrodkowanie z prawej strony wykorzystał Robert Białożyt i z bliska umieścił piłkę w siatce. Już dwie minuty później był remis 1:1. Gospodarze przeprowadzili składną akcję i bramkę zdobył Dawid Waliczek. W 25. minucie spotkania miała miejsce jedna z kluczowych akcji spotkania. Piotr Zając faulował wychodzącego na czystą pozycję zawodnika gospodarzy i obejrzał za to zagranie czerwoną kartkę. Do przerwy więcej bramek nie padło.

W 65. minucie spotkania gospodarze objęli prowadzenie. Zbigniew Kupczok uderzył mocno pod poprzeczkę i Kacper Dybczyński musiał wyciągnąć piłkę z siatki. W kolejnych minutach gospodarze dążyli do podwyższenia wyniku. Cel osiągnęli w 79. minucie. Dawid Waliczek po raz drugi umieścił piłkę w bramce LKS-u, wykorzystując idealne podanie z prawej strony boiska. Tym samym gospodarze sięgnęli tego dnia po trzy punkty.

W następnej kolejce Victoria II Hażlach zagra na wyjeździe z drużyną LKS Ochaby 96, a LKS II Pogórze będzie podejmował u siebie Olzę Pogwizdów.

Victoria II Hażlach - LKS II Pogórze 3:1 (1:1)

Bramki: Dawid Waliczek 14., 79., Zbigniew Kupczok 65. - Robert Białożyt 12.

Sędziowali: Dominik Wukelicz, Sebastian Buchta, Michał Klajman (KS Skoczów).

Żółte kartki: Kamil Szajter, Łukasz Wisła, Szymon Zrąbkowski (wszyscy Victoria II Hażlach) - Tomasz Grabiec (LKS II Pogórze).

Czerwona kartka: Piotr Zając (LKS II Pogórze).

Victoria: Szymon Wawrzyczek - Tomasz Siekierka, Łukasz Kaleta, Ireneusz Brachaczek (46. Kamil Szajter), Łukasz Wisła, Marcin Siekierka (46. Eryk Rybka), Krzysztof Dąbrowiecki (46. Dawid Szturc), Mateusz Jagielski (46. Mateusz Wilczek), Szymon Zrąbkowski, Zbigniew Kupczok, Dawid Waliczek (80. Wojciech Stochmal). Trener: Marcin Wiśniewski.

LKS: Kacper Dybczyński - Tomasz Grabiec (80. Szymon Waliczek), Piotr Zając, Łukasz Pszczółka, Kamil Brachaczek (28. Marcin Gulik), Marcin Rusin, Mateusz Albiński (60. Oskar Maciejowski), Łukasz Kostka, Liam Waddington, Robert Matuszka (46. Dawid Jaworski), Robert Białożyt (46. Mateusz Bomski). Trener: Łukasz Hanzel.