Loading...

Wicher rozbił Partyzanta [WIDEO]

W meczu 25. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej (grupa świętokrzyska) Wicher Miedziana Góra wygrał na własnym boisku z Partyzantem Radoszyce 5:1. 

Gospodarze już w 2. minucie spotkania poważnie zagrozili bramce gości, jednak piłka minęła poprzeczkę. W 24. minucie doszło do nieporozumienia pomiędzy obrońcą i bramkarzem gospodarzy, ale piłka trafiła w słupek. W 31. minucie Marcin Malec zdecydował się na strzał z dystansu, piłka delikatnie otarła się o obrońcę gości i wpadła do bramki. Siedem minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0 i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

Na początku drugiej połowy Marcin Malec zdobył swoją trzecią bramkę w spotkaniu. Goście w 57. minucie odpowiedzieli bramką Kuby Kosa. Jednak już minutę później Wicher wyprowadził kontrę i Jarosław Gołda strzelił obok interweniującego bramkarza. W tym momencie było 4:1. Na kolejną bramkę kibice czekali aż do doliczonego czasu gry. Maksym Kaczmarski wykorzystał dośrodkowanie z lewej strony boiska i głową umieścił piłkę w siatce. Ostatecznie Wicher wygrał mecz 5:1.

W następnej kolejce Wicher Miedziana Góra zagra na wyjeździe z Victorią Skalbmierz, a Partyzant Radoszyce będzie podejmował u siebie Naprzód Jędrzejów.

Wicher Miedziana Góra zajmuje 8. miejsce w tabeli, z dorobkiem 33 punktów, a Partyzant Radoszyce plasuje się na 9. miejscu i zdobył 32 punkty. 

Wicher Miedziana Góra - Partyzant Radoszyce 5:1 (2:0)

Bramki: Marcin Malec 31., 38., 50., Jarosław Gołda 57., Maksym Kaczmarski 94. - Kuba Kos 56.

Sędziowali: Adrian Łukasik, Paweł Łukasik, Dawid Janowski (KS Kielce).

Żółte kartki: Wiktor Nogacki, Grzegorz Pacholczak (Wicher Miedziana Góra).

Wicher: Konrad Chruściel - Bartosz Ankurowski, Adrian Niewczas, Wojciech Sternak, Kacper Buczkowski, Jakub Wójcik (69. Karol Piwowarczyk), Wiktor Nogacki (62. Maksym Kaczmarski), Grzegorz Pacholczak, Marcin Malec (69. Michał Sobczyk), Jakub Kalisz (74. Szymon Chrabąszcz), Jarosław Gołda. Trener: Kamil Mech. 

Partyzant: Jakub Turalski - Szymon Krawczyk, Mateusz Szczegielniak (14. Marcin Świercz), Kuba Kos, Paweł Laskowski, Dominik Indrychowski (70. Kamil Szustak), Filip Kacprzyk (65. Mikołaj Kuleta), Jakub Pękala (50. Rafał Starus), Wiktor Gola (80. Oskar Wereszka), Kacper Baranek, Bartłomiej Szustak. Trener: Marcin Niemiec. 

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI