Wielkie emocje w Tworkowie

Mecz 18. kolejki raciborsko-rybnickiej klasy okręgowej pomiędzy LKS-em Tworków, a KS 1905 Krzanowice zakończył się remisem 3:3.

Spotkanie miało zaskakujący przebieg. W końcu Tworków to wicelider tabeli, a Krzanowice są drugie, ale od końca. Mimo, że Tworków od początku przeważał, to prowadzenie tuż przed końcem pierwszej połowy objęła ekipa z Krzanowic. Z rzutu karnego prowadzenie przyjezdnym dał Piotr Święty, brat słynnej biegaczki - Justyny Święty-Ersetic. Po przerwie szybko wyrównali gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Szewczyk. Radość miejscowych nie trwała zbyt długo, bowiem popełnili błąd w rozegraniu, a szybki atak wykończył Tomasz Wittek. 10 minut przed końcem meczu z rzutu karnego na 2:2 wyrównał Konrad Kochan. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się takim wynikiem, w 90. minucie prowadzenie gospodarzom dał Piotr Złoty. To nie był koniec meczu, bo w doliczonym czasie gry Krzanowice wyrównały, a piłkę do bramki posłał Dominik Wyglenda. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

LKS Tworków - KS 1905 Krzanowice 3:3 (0:1)

LKS Tworków: Marek Świrzewski - Bartłomiej Sikorski, Konrad Kochan, Piotr Złoty, Krzysztof Szewczyk, Szymon Ostrzołek (62. Dawid Pawela), Grzegorz Jakosz, Paweł Kowacz (84. Jakub Klimaszka), Filip Erynkwajt, Marek Fojcik, Artur Leśniak (62. Krzysztof Cerkowniak). Trener: Adam Jachimowicz.

KS 1905 Krzanowice: Adam Horny - Sebastian Herber, Mateusz Adamczyk, Bartosz Hryckiewicz, Bartosz Dominik (64. Dominik Wyglenda), Szymon Gromotka, Krzysztof Koliński (46. Przemysław Jakubczyk), Robert Niewiera, Mateusz Okrent (87. Mateusz Filip), Tomasz Wittek (90. Patryk Gorzawski), Piotr Święty (71. Kamil Koliński). Trener: Tomasz Makarski.