Wymiana ciosów w Tworkowie [SKRÓT MECZU]

W meczu 5. kolejki Trampkarzy C1 (Racibórz) LKS Tworków zmierzył się na stadionie w Tworkowie z Unią Racibórz.

Spotkanie należało do zaciętych i ciekawych, aczkolwiek na pierwszego gola trzeba było czekać do 31. minuty. Nim padła bramka dla Unii Racibórz, to zagrożenie stwarzał tylko LKS Tworków. Unici objęli prowadzenie po golu Gabriela Poznakowskiego. Przed przerwą gospodarze zdołali w końcu wykorzystać sytuację po trafieniu Karola Stelmarczyka. Do przerwy mieliśmy wynik 1:1. A drugą połowę lepiej rozpoczęli przyjezdni. Poznakowski znów dał się poznać z dobrej strony i posłał piłkę do siatki. Unia prowadziła 2:1. Tworków nadal napierał na bramkę gości i po składnej akcji i wykończeniu przez Kacpra Koczwarę ponownie mieliśmy remis. Gospodarze poszli za ciosem i znów po składnej akcji i ponownie trafieniu Koczwary objęli prowadzenie 3:2. Zwycięstwo było blisko, ale bramkarz miejscowych sfaulował zawodnika Unii i sędzia podyktował rzut karny. Wykorzystał go Poznakowski, który skompletował tym samym hat-tricka, a Unii Racibórz dał remis w Tworkowie 3:3.  W tabeli Unia Racibórz plasuje się na 3. miejscu (7 pkt), a LKS Tworków jest 4. (5 pkt). W kolejnym meczu Unia Racibórz zmierzy się u siebie w derbach z Wichrem Płonia, a LKS Tworków pojedzie na mecz do GMKS 21 Nędza.

LKS Tworków U14 - Unia Racibórz U14 3:3 (1:1)

Karol Stelmarczyk 38., Kacper Koczwara 63., 70. - Gabriel Poznakowski 31., 45., 79.-k.

Sędziował:  Jan Iksal (Racibórz)

LKS Tworków U14: Wiktor Popela - Jan Grud, Filip Reisky, Dawid Kroczek, Filip Olszyna, Dominik Kroczek, Jakub Cmok, Arkadiusz Strzelczyk, Oliwer Posmyk, Kacper Koczwara, Piotr Sławik oraz Martin Cwik, Mateusz Fojcik, Adam Kurzidem, Filip Pajkert, Kamil Pawlik, Radosław Riedel, Karol Stelmarczyk. Trener: Grzegorz Jakosz.

Unia Racibórz U14: Oskar Kidoń - Patryk Ziemkiewicz, Franciszek Paradowski, Tobiasz Bernardt, Bartosz Ohrzal, Maksymilian Wielki, Daniel Domin, Gabriel Poznakowski, Oliwier Konopka, Błażej Jaworek, Karol Krybus oraz Mikołaj Kłaczkowski, Robert Łowicki, Kacper Kosela. Trener: Piotr Bębenek.