Wypoczynek lepszy od Gamowa

W meczu 19. kolejki raciborskiej B klasy na boisku w Bukowie, LKS Wypoczynek podejmował LKS Gamów. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 3:1.

Miejscowi do przerwy prowadzili 2:0. Po przerwie bramkę kontaktową strzelił Gamów, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy wygrali mecz 3:1. W tabeli Wypoczynek zajmuje 8. miejsce (27 pkt). Gamów jest na miejscu 12. (20 pkt). Liderem jest LKS Zabełków (42 pkt).

LKS Wypoczynek Buków - LKS Gamów 3:1 (2:0)

Mateusz Strzeduła 29.-sam., Jakub Pytlik 44., Piotr Macura 83. - Rafał Wilczek 77.

Żółte kartki: Błażej Stajer (Wypoczynek) - Grzegorz Wytrzymały, Volodymyr Zaburskyi (obaj Gamów).

Wypoczynek Buków: Kamil Sobol - Piotr Macura (85. Kamil Laska), Michał Zając, Jakub Pytlik, Seweryn Elsner, Marek Kurzydym (58. Błażej Stajer), Dominik Mańkowski, Łukasz Glenc, Marcin Sowa, Krzysztof Komisarczyk, Bogusław Sitko (60. Przemysław Szuścik). Trener: Janusz Tomala.

LKS Gamów: Roman Wilczek - Grzegorz Czekała, Rafał Strzeduła (85. Paweł Muszol), Marcin Wilczek, Mateusz Pieruszka (45. Aleksander Waniek), Błażej Pelczar, Mateusz Strzeduła (45. Tomasz Kierek), Marcin Neukirch (90. Marek Strzeduła), Rafał Wilczek, Grzegorz Wytrzymały (75. Pascal Kranz), Michał Kowalowicz (65. Volodymyr Zaburskyi). Trener: Marek Pikuła.