Zacięty bój w Tworkowie zakończony dwoma czerwonymi kartkami [SKRÓT MECZU]

W meczu 12. kolejki LKS Tworków podejmował u siebie rezerwy GKS-u Jastrzębie.

Od początku mecz był toczony w szybkim tempie, a obie jedenastki groźnie atakowały. Więcej dogodnych sytuacji mieli gospodarze, a jeden ze strzał zatrzymał się na poprzeczce. Do przerwy mieliśmy 0:0 mimo, że emocji było sporo. Jeszcze więcej działo się po przerwie. Spotkanie dalej zachwycało, ale na gola czekaliśmy do 72. minuty. Wówczas piłkę do bramki posłał Kacper Ziemkiewicz. Kilka minut później podwyższył Mateusz Kocot, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego. Na pięć minut przed końcem zawodnik GKS II próbował wymusić rzut karny, co przerodziło się w bójkę. W konsekwencji starcia boisko po czerwonych kartkach musieli opuścić Konrad Kochan z Tworkowa i Remigiusz Borkała z Jastrzębia. Więcej bramek nie padło i to Tworków zapisał na swoim koncie trzy punkty po wygranej 1:0 nad GKS II Jastrzębie. Zwycięstwo pozwoliło awansować LKS-owi z Tworkowa na 4. miejsce w tabeli (23 pkt). Jastrzębie II plasuje się na miejscu 11. (13 pkt). W kolejnym meczu Tworków pojedzie do Skrzyszowa (9. miejsce), a Jastrzębie II zagra u siebie z wiceliderem Czarnymi Gorzyce.

LKS Tworków - GKS II Jastrzębie 1:0 (0:0)

Kacper Ziemkiewicz 72.

Żółte kartki: Kacper Ziemkiewicz (Tworków)

Czerwone kartki: Konrad Kochan (85., Tworków) - Remigiusz Borkała (85., GKS II)

Sędziowali: Grzegorz Szymanek, Zbigniew Szymanek, Nikodem Andraczke (Podokręg Katowice)

LKS Tworków: Roman Bindacz - Bartłomiej Sikorski, Kamil Kuczok, Kacper Ziemkiewicz (90.+2. Szymon Zacharko), Krzysztof Cerkowniak (68. Konrad Kochan), Krzysztof Szewczyk (89. Jakub Klimaszka), Kamil Koczor, Grzegorz Jakosz, Filip Erynkwajt, Paweł Polak (90. Krzysztof Szmelich), Piotr Cerkowniak (36. Mateusz Kocot). Trener: Adam Jachimowicz.

GKS II Jastrzębie: Jakub Maciejowski - Filip Kozłowski, Kamil Bednorz, João Paulo Vieira Passoni, Oliwer Podeszwa (63. Kamil Myśliwiec), Krystian Kaczmarczyk (46. Aleksander Nagórka), Jakub Tomera (57. Szymon Nicpoń), Remigiusz Borkała, Jakub Kasperowicz, Kacper Kudzia (83. Kacper Waleczek), Salvador Pryka (46. Miłosz Misala). Trener: Mateusz Galikowski.