Lany Poniedziałek na Ocicach

W jedynym poniedziałkowym takim meczu w Polsce, czyli rywalizacji w C klasie rezerwy Ocic Racibórz przegrały na swoim boisku z rezerwami Naprzodu Borucin 2:5. Był to zaległy mecz 13. kolejki raciborskiej C klasy (gr. 1).

Spotkanie od pierwszych minut pokazywało dlaczego obie ekipy grają na tym poziomie rozgrywkowym. Chęci do gry głównie młodych zawodników były, ale o większych umiejętnościach nie było mowy. Lepiej prezentowali się przyjezdni i to oni objęli dwubramkowe prowadzenie w 1. połowie meczu. Najpierw do bramki trafił Sebastian Dudacy, a tuż przed przerwą swojego bramkarza pokonał Błażej Banach-Gębski. Goście prowadzili 2:0 i w drugiej połowie podwyższyli prowadzenie na 3:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Wołczyk. Po 20 minutach drugiej połowy wynik szybko się zaczął zmieniać Najpierw Bartosz Gudynowski strzelił pierwszą bramkę dla Ocic, w dodatku najładniejszą, po chwili było już 1:4 po golu Łukasza Burzywody. Kolejne dwie minuty później gospodarze strzelili swojego drugiego gola, a tym razem piłkę do bramki z rzutu karnego skierował Patryk Solich. Wynik meczu na kwadrans przed końcem zamknął Burzywoda strzelając na 5:2 dla rezerw Borucina. Ocice II nadal zamykają tabelę z ośmioma punktami na koncie, a Borucin II jest szósty (19 pkt).

Ocice II Racibórz - Naprzód II Borucin 2:5 (0:2)

Bartosz Gudynowski 65., Patryk Solich 69.-k. - Sebastian Dudacy 34., Błażej Banach-Gębski 44., Patryk Wołczyk 52., Łukasz Burzywoda 67., 75.

Żółte kartki: Kamil Wolnik (Ocice II) - Dawid Koza, Paweł Machura (obaj Borucin II)

Ocice II: Krystian Szweda - Błażej Banach-Gębski (85. Wiktor Chrobak), Adam Szot, Jakub Pfeifer, Bartosz Gudynowski, Łukasz Sładkowski (46. Patryk Solich), Kamil Wolnik, Gracjan Kosiba (46. Dawid Gunerka), Błażej Kozieł (66. Dawid Mystakowski), Kamil Kalinowski, Paweł Jędrusiak (75. Filip Zieleń). Trener: Daniel Mrozek.

Naprzód II: Martin Bedrunka - Patryk Wołczyk, Rafał Pohlmann, Adrian Himel, Adam Kucza (70. Dawid Piksa), Dawid Koza, Dawid Pohlmann (46. Przemysław Polak), Adrian Bulenda (60. Marcin Cyroń), Paweł Machura (81. Marek Lach), Krzysztof Waniczek (70. Sebastian Piksa), Sebastian Dudacy (46. Łukasz Burzywoda). Trener: Adam Jachim.