Niestabilna forma Odry Wodzisław

Po efektownej wygranej z Goczałkowicami-Zdrój (5:1) w zeszły weekend, dziś (3.04.) Odra Wodzisław musiała przełknąć gorycz porażki na swoim stadionie. W meczu 22. kolejki grupy III, trzeciej ligi, Odra Wodzisław przegrała przy Bogumińskiej z Cariną Gubin 1:3.

W meczu długo utrzymywał się bezbramkowy remis, aż do ostatniej akcji w pierwszej połowie, gdy prowadzenie przyjezdnym dał Denis Matuszewski. Odrze udało się odpowiedzieć 10 minut po przerwie. Piłkę do siatki posłał Jan Borek. Zamiast pójść za ciosem, to Odra otrzymała cios, a rzut karny na bramkę zamienił Konrad Grzymisławski. Wodzisławianie do samego końca walczyli choćby o remis, ale w doliczonym czasie gry piłkę do własnej bramki wpakował Mateusz Flak. Odra przegrała i w tabeli ma już tylko jeden punkt przewagi nad Cariną Gubin. Wodzisławski klub zajmuje 9. miejsce w tabeli (29 pkt), a Carina 10. miejsce (28 pkt).

Odra Wodzisław - Carina Gubin 1:3 (0:1)

Jan Borek 57. - Denis Matuszewski 45., Konrad Grzymisławski 65.-k., Mateusz Flak 90.+2.-sam.

Odra Wodzisław: Artur Sip - Paweł Zdunek (46. Mateusz Flak), Artur Gać, Wiktor Piejak (67. Damian Tarka), Jan Borek, Wojciech Wenglorz, Szymon Kalisz, Radosław Kruppa, Błażej Czuban (67. Marcin Radzewicz), Krzysztof Krzyżyk, Maksym Niemiec. Trener: Łukasz Targiel.

Carina Gubin: Tymoteusz Seweryn - Kacper Pietrzczyk, Konrad Grzymisławski, Maciej Magdziak, Denis Matuszewski, Yuya Kamon, Kacper Staszkowian, Przemysław Siudak (65. Przemysław Haraszkiewicz), Jakub Ryś, Gracjan Komarnicki, Wojciech Boksiński (65. Cyprian Poniedziałek). Trener: Grzegorz Kopernicki.