Ostatni kwadrans rezerw Jastrzębia zadecydował o ich wygranej

W meczu 28. kolejki raciborsko-rybnickiej klasy okręgowej GKS II Jastrzębie pokonał na swoim boisku Naprzód Borucin 3:1.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, choć obie drużyny stwarzały groźne sytuacje. W bramce ekipy z Borucina awaryjnie stanął trener Naprzodu Bartosz Stawarski i szło mu bardzo dobrze. W drugiej połowie jednak skapitulował trzy razy. Pierwszy gol padł dopiero w 75. minucie, a piłkę do siatki posłał Kacper Grycan, ten sam zawodnik 5 minut później pięknym strzałem podwyższył na 2:0. Minęło kolejne 5 minut i mieliśmy już 3:0 po trafieniu Łukasza Gajdy. Na pocieszenie rozmiar porażki w doliczonym czasie gry zmniejszył Tomasz Zieliński. GKS II Jastrzębie pokonał Naprzód Borucin 3:1 i w tabeli przeskoczył swojego rywala. GKS II jest siódmy i ma 44 pkt., a Naprzód jest ósmy i ma 43 pkt.

GKS II Jastrzębie - Naprzód Borucin 3:1 (0:0)

Kacper Grycan 75., 80., Łukasz Gajda 85. - Tomasz Zieliński 90.+1.

Żółte kartki: Jakub Tomera, Tymoteusz Szweda, Daniel Szymczak, Filip Łukasik (wszyscy GKS II) - Paweł Biedroń (Naprzód)

GKS II: Mikołaj Reclaf - Krystian Kaczmarczyk, Balazs Boda (75. Kacper Wałeczek), Jakub Tomera (60. Szymon Kołodziej), Jakub Kupiec (50. Hubert Kamieński), Dominik Klimkiewicz, Oliwier Podeszwa (46. Kamil Myśliwiec), Tymoteusz Szweda (55. Kacper Grycan), Daniel Szymczak, Filip Łukasik, Łukasz Gajda. Trener: Mateusz Galikowski.

Naprzód: Bartosz Stawarski - Szymon Zacharko (14. Kamil Wolski), Paweł Biedroń, Paweł Miczek, Maciej Mańka, Piotr Cerkowniak, Łukasz Czech (65. Tomasz Zieliński), Damian Krueger, Adam Jachim (75. Sebastian Dudacy), Kacper Owczarczyk (71. Artur Dudacy), Kacper Ziemkiewicz. Trenerzy: Bartosz Stawarski, Artur Dudacy.