Piątek dla Odry nie był wielki

W Wielki Piątek przy Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim rozegrano mecz 24. kolejki III ligi, gr 3. Odra Wodzisław plasująca się w środku tabeli podejmowała zagrożone spadkiem Karkonosze Jelenia Góra.

Mecz wyśmienicie rozpoczął się dla gospodarzy, bo w 12. minucie prowadzenie Odrze dał Mateusz Flak. Z czasem groźniejsi byli przyjezdni, ale na przerwę piłkarze schodzili przy prowadzeniu Odry 1:0. W drugiej części spotkania groźniejsza była ekipa gości i to ona strzeliła gola. W 70. minucie wyrównał Przemysław Kocot. Piłkarze z Jeleniej Góry próbowali pójść za ciosem, ale drugiego gola - podobnie jak Odra już nie strzelili. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Odra plasuje się na 9. miejscu w tabeli (31 pkt), a Karkonosze są na miejscu 16. (20 pkt).

Odra Wodzisław Śląski - Karkonosze Jelenia Góra 1:1 (1:0)

Mateusz Flak 12. - Przemysław Kocot 70.

Żółte kartki: Wojciech Wenglorz, Błażej Czuban (obaj Odra) - Kacper Sutor, Mateusz Kulchawy, Nikodem Siudak, Mateusz Firlej, Adrian Dąbrowski (wszyscy Karkonosze).

Odra: Artur Sip - Maciej Kłosek, Mateusz Flak (78. Marcin Radzewicz), Wiktor Piejak (65. Kacper Żelazowski), Jan Borek (70. Michał Rycka), Wojciech Wenglorz, Szymon Kalisz, Radosław Kruppa, Błażej Czuban, Krzysztof Krzyżok, Maksym Niemiec. Trener: Łukasz Targiel.

Karkonosze: Wojciech Fościak - Tobiasz Kuźniewski, Przemysław Kocot, Michał Dryja (77. Brajan Kułakowski), Kamil Kurianowicz (63. Ibrahima Toure), Mateusz Baszak, Paweł Niemienionek (63. Adrian Dąbrowski), Mateusz Kulchawy, Mateusz Firlej (77. Bartosz Poszelężny), Nikodem Siudak, Kacper Sutor (46. Kacper Szczudliński).