Tworkowiki gościnne dla Raszczyc

W meczu 24. kolejki raciborsko-rybnickiej klasy okręgowej LKS Tworków przegrał na swoim stadionie z LKS Raszczyce 1:2.

Lepiej spotkanie rozpoczęli przyjezdni. Drużyna Bartłomieja Sochy objęła prowadzenie po golu doświadczonego Arkadiusza Kłody. Choć obie drużyny napierały na bramki, to w pierwszej połowie już gole nie padły. Zaczął za to mocno padać deszcz, który towarzyszył całą drugą połowę. W końcu padła też bramka dla Tworkowa, a strzelił ją Konrad Kochan. Radość gospodarzy długo nie trwała, bo Raszczyce ponownie objęły prowadzenie i już go do końca spotkania nie oddały. Autorem trafienia był Wojciech Grzybek, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych.

Goście dzięki wygranej utrzymali swoją siódmą pozycję (37 pkt.), natomiast LKS Tworków spadł na miejsce piąte (40 pkt.). Liderem jest Unia Racibórz (46 pkt.).

LKS Tworków - LKS Raszczyce 1:2 (0:1)

Konrad Kochan 66. - Arkadiusz Kłoda 12., Wojciech Grzybek 75.

Żółte kartki: Dawid Pawela, Konrad Kochan, Mateusz Kocot (wszyscy LKS Tworków).

LKS Tworków: Marek Świrzewski - Bartłomiej Sikorski, Konrad Kochan, Piotr Złoty, Krzysztof Cerkowniak, Mateusz Kocot, Kamil Koczor, Grzegorz Jakosz, Paweł Kowacz (62. Szymon Ostrzołek), Filip Erynkwajt, Marek Fojcik (62. Dawid Pawela). Trener: Adam Jachimowicz.

LKS Raszczyce: Artur Daszek - Marcin Stachurski, Maciej Jędrzejewski, Paweł Kubecki, Kacper Kowalczyk, Dawid Nepelski, Arkadiusz Kłoda, Paweł Witt, Kacper Szweda (58. Wojciech Grzybek), Maciej Kocztorz (79. Szymon Niedziela), Kamil Brzoska (65. Roman Kowalczyk). Trener: Bartłomiej Socha.